KONTAKT

Askus AS

Avdeling Lillehammer:
Anders Sandvigs gate 38
2609 Lillehammer

Avdeling Hammerfest:
Hamnegata 16
9600 Hammerfest

Tlf.: 61 22 22 00
post@askus.no

Våre ansatte:

Daglig leder / Aut. Regnskapsfører
Tlf. 99 61 47 84 | jan.tore@askus.no Diplomøkonom fra Handelshøyskolen BI med påbygningsfag innenfor skatte- rett og skatteøkonomi. Praksis som regnskapsfører fra 1992 med solid og bred erfaring innenfor faget, herunder eiendomsforvaltning, stiftelse av selskaper, styrearbeid og økonomisk rådgiving. Jan-Tore er fra Lillehammer og har Les mer
Daglig leder / Aut. regnskapsfører
Tlf. 94 00 82 91 | jarle@askus.no    Lektor innen bedriftsøkonomi og regnskap, utdanning i pedagogikk og personalledelse. Har etterutdanning på Handelshøyskolen BI innen styrearbeid. Jobbet som økonomisjef for Bohus Henriksen i Finnmark i 11 år, og har flere års praksis som autorisert regnskapsfører. Jarle Les mer
Regnskapskonsulent
Tlf. 90501401  |  oddbjorg@askus.no Handelsskole. Oddbjørg har jobbet ved regnskapskontor siden 1993, og har derfor god erfaring i å bistå kunder med alt fra A til Å. Hun er fra Stårheim/Nordfjordeid i Sogn og Fjordane, og har vært bosatt på Lillehammer i mange år. Oddbjørg har vært Les mer
Regnskapskonsulent
Tlf. 41 47 88 48 | hanne@askus.no Handelsskole. Hanne har jobbet ved regnskapskontor siden 1985, og har derfor lang erfaring fra vårt yrke. Hanne har mange fornøyde kunder innenfor ulike bransjer, og hun nyter stor tillit hos sine kunder. Hanne er fra Lillehammer, og har vært ansatt hos Askus Les mer
Autorisert regnskapsfører
Tlf. 93 43 12 07 | bettina@askus.no Bachelor i økonomi og reiseliv fra Høgskolen i Lillehammer, Handelshøy skolen BI og Fachhochschüle München. Bettina har erfaring som markedssjef, daglig leder innen reiseliv og regnskap. Bettina er fra Lillehammer og har vært ansatt hos Askus siden 2013. Hun Les mer
Autorisert Regnskapsfører
Tlf. 93 04 55 60 | gavei@askus.no Bachelor i regnskap og revisjon fra Handelshøyskolen i Trondheim. Ga Vei er født og oppvokst i Norge, og snakker flytende kantonesisk da familien er fra Hong Kong.  Han har vært ansatt hos Askus siden han var nyutdannet i 2013. Ga Les mer
Autorisert regnskapsfører
Tlf. 92 46 37 26 | amanda@askus.no Bachelorgrad innen Økonomi & Administrasjon fra Handelshøyskolen BI. Amanda har jobbet med regnskap siden hun var nyutdannet i 2015. Hun har gode datakunnskaper, og er en tilvekst for oss med sitt blide humør og ungdommelig pågangsmot. Amanda er fra Oppdal, og hun har Les mer
Regnskapskonsulent
Tlf. 90 94 37 67 | bente@askus.no Høyskoleutdannet innen Økonomi & Administrasjon fra BI. Bente har over 20 års erfaring med regnskap fra tidligere jobber. Hun er fra Brøttum og bor i Mesnali. Bente er svært engasjert i lag og foreninger på fritiden. Bente er en fin tilvekst Les mer
Autorisert Regnskapsfører
Tlf. 95 26 07 83 | astrid@askus.no Utdannet innen Økonomi & Administrasjon fra Høgskolen i Lillehammer, samt påbygging innen skatterelaterte fag og filosofi. Astrid er autorisert regnskapsfører og har over 20 års erfaring innen regnskap og forvaltning, fra boligbyggelag og regnskapsbyrå. Hun er født og oppvokst Les mer
Autorisert regnskapsfører
Tlf. 95 45 49 39 | rune@askus.no Diplomøkonom fra BI Handelshøyskole. Yrkeserfaring fra bank, skatteetaten og regnskapskontor. Over 15 års erfaring som autorisert regnskapsfører med bred skatte- og regnskapsfaglig bakgrunn. Rune er fra Toten og har vært ansatt hos Askus siden 2011. Han er en av Les mer
Regnskapskonsulent
Tlf. 95 11 28 34 | randi@askus.no Handelsskole. Hun jobbet tidligere på Sølvskottberget Rehabiliteringssenter i 35 år, og har mange års erfaring innenfor regnskap og lønn. Randi er fra Øyer og har vært ansatt hos Askus siden 2011. Hun er vår ekspert på lønnsområdet og har ansvaret Les mer
Regnskapskonsulent
Tlf. 46 59 47 60 | anna@askus.no Mastergrad i filosofi. Hun har tidligere erfaring som butikkleder og regnskapsfører fra Slovakia. Anna behersker i tillegg til sitt morsmål slovakisk. Anna er fra Polen og har vært ansatt hos Askus siden 2015. Hun jobber med regnskap og lønn Les mer
Aut. Regnskapsfører/Registrert revisor
Tlf. 95 26 09 59 | ola.jakob@askus.no Høgskolekandidat i økonomiske/administrative fag og gjennomført revisjonsstudium. Praksis som revisor noen år i Oslo, og flyttet så til Lillehammer. Ola Jakob har drevet egen revisjonspraksis med oppdragsansvar for egen kundeportefølje i mange år. Han ble i 2011 ansatt Les mer
Autorisert regnskapsfører
Tlf. 967 17 454 | jaroslava@askus.no Bachelor i regnskap og revisjon fra Høgskolen i Hedmark. Jaroslava har jobbet som regnskapsfører fra 2015, og har vært ansatt hos Askus siden 2020. Hun er fra Ukrania og snakker i tillegg russisk flytende. Jaroslava er aktiv og engasjert, Les mer
Regnskapskonsulent
Tlf. 90 51 27 75 | cato@askus.no Høyskoleutdanning. Han har tidligere over 10 års erfaring fra Skatteetaten. Cato er fra Kvalsund og har vært ansatt hos Askus siden 2020. Han jobber med regnskap og lønn og har i tillegg gode datakunnskaper.
Regnskapskonsulent / Trainee
Tlf. 97 95 94 54 | pernille@askus.no Fullført videregående skole. Pernille har et praksisår hos oss før hun går løs på høyere utdanning. Hun har gode datakunnskaper som alle nyter godt av. Pernille er fra Brøttum, og har jobberfaring fra serveringsbransjen. Hun har vært ansatt Les mer
Regnskapskonsulent / Trainee
Tlf. 90 29 72 95 | benedicte@askus.no Fullført videregående skole med strålende resultater. Benedicte har hatt et praksisår hos oss før hun går løs på høyere utdanning innen økonomi. Hun har gode datakunnskaper som alle nyter godt av. Benedicte er fra Lillehammer, og har jobberfaring Les mer